Випускний на Закарпатті не обійшовся без стрілянини: вчорашній школяр у лікарні

18-річний хлопець постраждав в результаті бійки між випускниками, які святкували в ресторані випускний і двома відвідувачами. 

 

 

На Закарпатті, в місті Хуст під час святкування шкільного випускного сталася стрілянина.

“5 липня, вночі в поліцію надійшло повідомлення про бійку в хустському ресторані. На місце події прибула поліція. З’ясувалося, що 18-річний хлопець постраждав в результаті бійки між випускниками, які святкували в закладі завершення навчання і двома відвідувачами”, – повідомляють у поліції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сварка на терасі переросла в бійку, під час якої 28-річний місцевий житель витягнув травматичний пістолет і зробив два постріли в бік 18-річного жителя села Ільниця Хустського району. Постраждалого з кульовим пораненням доставили в травматологічне відділення районної лікарні.

За фактом хуліганства з застосуванням зброї, в поліції почали слідство. Зараз вже відкрито кримінальне провадження.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago