Categories: Україна

На Одещині туристи опинились у пастці через масштабний зсув ґрунту

Сотні тонн землі вичавили морське дно за 150 метрів від берега, що призвело до утворення природної коси. Під Одесою величезна вирва відрізала відпочивальників від дороги.

 

 

Під містом Южне на Одещині відпочивальники зі Львова, що знаходились на дикому пляжі, лише дивом не постраждали в результаті раптового просіву берегового схилу.

Як повідомляється у сюжеті ТСН, в результаті масштабний зсуву ґрунту туристи опинились у тимчасовій пастці. Сотні тонн землі вичавили морське дно за 150 метрів від берега, що призвело до утворення природної коси. Дорогу відпочивальникам перегородила величезна вирва.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Аби здолати перешкоду, люди змайстрували переправу з дощок.

 

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago