Дорожньо-транспортна пригода сталася у Мелітопольському районі: зіштовхнулися легковик і військовий автомобіль. Внаслідок аварії постраждали двоє людей. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Запорізької області.
“11 липня близько 8:20 до чергової частини Мелітопольського відділу поліції надійшло повідомлення про ДТП на 387 кілометрі автодороги Харків-Сімферополь”, – йдеться в повідомленні.
Так, під час обгону водій автомобіля Renault 1981 року народження скоїв зіткнення з військовим автомобілем “ГАЗ”, який повертав на другорядну дорогу.
У результаті аварії пасажири легкової машини: жінка 1986 року народження та її донька 2010 року народження – отримали тілесні ушкодження.
Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Перевірка триває.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…