В анексованому Криму окупанти закриють Керченський міст для проїзду 18 липня.
Це пов’язано зі зйомками кліпу гурту “Любе”. Пропагандисти записують нову пісню, присвячену “Керченському мосту”, і створюють відеокліп до неї. Повідомив проросійський сайт kafanews.
Зйомки проводять на берегах і в акваторії Керченської протоки.
“У зв’язку з проведенням зйомок кліпу групи “Любе” вдень 18 липня, рух Керченським мостом в певні інтервали часу здійснюватиметься за тимчасовою схемою: з можливими короткостроковими, не більше трьох хвилин приблизно раз на годину, обмеженнями руху у напрямку до Криму”, – повідомили в інфоцентрі.
У окупантів наголосили, що це істотно не впливатиме на дорожню обстановку.
Відкритий міст через Керченську протоку є небезпечним для проїзду. Новобудова, яка з’єднала анексований півострів і материкову Росію виявилася ненадійною.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…