facebook

«Поки тато воює з Росією»: у мережі обговорюють доньку Порошенка, яка знялась у російському серіалі (відео)

Євгенія Порошенко знімалась у російському серіалі «Повернення Мухтара – 8» у той час, коли у зоні АТО тривали криваві бої і гинули українські бійці.

Про це пишуть користувачі Фейсбук в одній із популярних спільнот.

До допису також прикріплене відео, у якому дружина українського президента Марина Порошенко розповідає про зйомки своєї доньки ведучій програми «Світське життя» Каті Осадчій.

«Кожна дівчинка мріє бути акторкою. Зараз ці мрії втілюють мої діти. Женя, наприклад, проходила кастинг на зйомки в серіалі «Повернення Мухтара», знялася там в епізодичній ролі. І була дуже щаслива», – розповіла перша леді України.

Євгенія Порошенко задіяна у 8-й серії 8-го сезону, який з’явився ще в 2012 році. На той момент дівчинці було 12 років. Епізод називається «У пошуках Герцога», а Жені дісталася невелика роль дівчинки з котом. Вона з’явилася в кадрі тричі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Частина серій «Мухтара» знімали в Києві за участю багатьох українських акторів на другорядних ролях. Серіал йде на російському каналі НТВ. До речі, Державне агентство України з питань кіно заборонило показ ряду російських серіалів, які «пропагують силові структури РФ». За дивним збігом обставин, «Повернення Мухтара» серед них немає», – пишуть у соцмережі.

ДВОЙНЫЕ СТАНДАРТЫ САТАНИСТА- ВАЛЬЦМАНА. Репост!Дочка Порошенко стала звездой НТВ и снимается в российском сериале «Возвращение Мухтара» Пока папа «воюет с Россией», дочь украинского президента Евгения Порошенко снимается в российском сериале «Возвращение Мухтара″.Об этом рассказала жена украинского президента Марина Порошенко в интервью Кате Осадчей, ведущей программы «Світське життя».«Каждая девочка мечтает быть актрисой. Сейчас эти мечты воплощают мои дети. Женя, например, проходила кастинг на съемки в сериале «Возвращение Мухтара», снялась там в эпизодической роли. И была очень счастлива «, — рассказала первая леди Украины.

Gepostet von Колюня Наждаков am Dienstag, 17. Juli 2018

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...