Одна куля в ньому, інша у авто: В Житомирі на очах у дітей підстрелили учасника АТО

У суботу, 21 липня, в центрі одного з українських міст на очах у дітей підстрелили учасника бойових дій на Донбасі. Про це повідомив місцевий житель Олександр Романчук на своїй сторінці в соцмережі.

«Близько 11:00 у дворі магазину «Квартал» в Житомирі підстрелили з травматичної зброї нашого товариша, діючого офіцера, людину, яка з 2014 року постійно знаходилася у зоні АТО на захист територіальної цілісності нашої країни і, власне, нашого миру і спокою, — Олександра Вербило», – зазначив він.

За словами Романчука, зараз воїн АТО знаходиться в лікарні з вогнепальним пораненням.

«Саша в госпіталі. Одна куля в ньому, інша в його авто… На фото «герой». Поруч були діти… Ведуться слідчі дії», – підкреслив він.

У той же час Керівник прес-служби ГУНП в Житомирській області Алла Ващенко розповіла, що стало причиною інциденту.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Справді, конфлікт мав місце. Через вуличне паркування посварилися місцеві жителі. У військового був зроблений постріл з травматичної зброї», – підкреслила вона.

Нагадаємо, резонансний інцидент з чоловіком у Чернігові, якого прив’язали до стовпа з табличкою «Я — ватник», отримав логічне продовження. Як стало відомо в суботу, 21 липня, у відношенні людей, які публічно «покарали» чоловіка, відкрито кримінальне провадження. Про це розповіли в прес-службі Нацполіції.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago