Українці активно шукають можливість залишитися жити і працювати в Литві, а ось трудовних мігрантів з Росії стало менше.
За даними департаменту міграції при Міністерстві внутрішніх справ Литовської республіки на 1 липня 2018 року в Литві проживають 54 393 іноземця, з них – 15 291 – громадяни України (це на 55,4% більше, ніж рік тому).
Також збільшився потік людей з Білорусі – на 24,7% більше, ніж рік тому – 10 433, а ось росіян стало на 8,3% менше, ніж рік тому – 12 391.
Українці, білоруси та росіяни склали майже 70% всіх іноземців, які проживають в Литві.
Більшість іноземців (54,5%), що проживають в Литві, є власниками тимчасової посвідки на проживання (рік тому було 48,5%). Протягом року кількість звернень за видачею дозволу на тимчасове проживання збільшилася на 13,8%, за заміною – на 25,2%.
За рік кількість іноземців, яких не впустили в Литву, скоротилося на 3,6%. Більшість з тих, кого не впустили, – це громадяни Росії (968) і громадяни Білорусі (893).
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…