На думку політолога Олександри Решмеділової, Володимир Гройсман за перші 100 днів роботи не зміг проявити себе, а зміна уряду так і не вирішила політичну кризу.
За підсумками перших 100 днів роботи прем’єр-міністр Володимир Гройсман вирішив не проводити традиційних «підсумкових» заходів, як це робив до нього попередній прем’єр, оскільки говорити про які-небудь значущі перемоги поки рано.
На думку політолога Олександри Решмеділової, за перші три місяці роботи Гройсман не зміг проявити себе і не показав, що він відбувся як прем’єр.
«Чи проявив себе Гройсман? Ну, це велике питання. Я б поки не хотіла б йому підрізати крила, але за ці 100 днів він не продемонстрував жорсткої руки, він не показав, що відбувся як прем’єр», – сказала експерт в ефірі радіостанції Голос Столиці.
Решмеділова підкреслила, що в ключових питаннях Володимир Гройсман відмовився брати на себе відповідальність за політику уряду. Також політолог додала, що в Кабміні не всі міністри безпосередньо підпорядковуються прем’єру. За її словами, зміна уряду не допомогла вирішити політичну кризу.
«Взагалі, насправді, дійсно, при зміні урядів і при зміні самого прем’єра кардинально нічого не вирішилося. Політична криза таким шляхом не була вирішина», – вважає Решмеділова.
Раніше політолог Кирило Молчанов в ефірі «ГС» заявив, що Гройсману критично важливо до початку опалювального сезону видати хоч якесь досягнення на цій посаді.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…