Categories: Події

У Києві кількість отруєних шаурмою сягнула 70 осіб

Неякісну шаурму продавали у чотирьох різних місцях столиці, ці кіоски вже зачинили. Проте більшість пацієнтів скаржаться на кіоск, біля метро “Дарниця”. Масове отруєння шаурмою в Києві. Вже відомо, що кількість отруєних фаст-фудом, придбаним у чотирьох різних місцях, зросла до 70 осіб. Серед потерпілих є вагітні жінки. Усі МАФи, де потерпілі купляли шаурму – закрили. Фахівці Держпродспоживслужби спільно із правоохоронцями проводять перевірки кіосків.

 

 

“Там куштував її й усе було нормально. До цього моменту. Ну нічого, буде мені уроком на усе життя”, – у ніч проти вівторка Олега ушпиталили через отруєння у фаст-фуді. Блювота, температура до 40 градусів та діарея.

Запевняє – шаурму в закладі купував багато разів: “Виглядало чисто, акуратно. Типу прибиралося й протиралось усе. І знову ж таки, це не той ларьок, що перший раз його побачив”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окрім Олега отруїлися десятки. Частина звернулася до лікарів у вівторок. Інші прийшли у середу. Пацієнти перебувають у стані, наближеному до тяжкого та середньої тяжкості.

Головний інфекціоніст МОЗ Ольга Голубовська уточнює: “Досить сильно виражена клінічна симптоматика. Клінічно у всіх цих пацієнтів сальмонельоз. Це кишкова інфекція, яка супроводжується розвитком інтоксикаційного синдрому і так званого диспептичного синдрому – це блювота та пронос”.

Неякісну шаурму продавали у чотирьох різних місцях столиці, ці кіоски вже зачинили. Найчастіша Історія така: “вийшов з метро і вирішив скуштувати шаурми”. Та ось ніхто не думав, що після цього можна отруїтися. Більшість потерпілих їли фаст-фуд саме з кіоску, що біля метро “Дарниця”. Нині споруду опломбували правоохоронці. На власника саме цієї торгової точки найбільше скаржилися потерпілі.

Поруч із зачиненою яткою торгує напоями Максим. Переконує – шаурму в сусіда куплятиме й далі: “Я купляю тут регулярно шаурму та їм, і нічого. У мене просто шлунок працює, як лакмусовий папірець на такі речі. Сказати поганого не можу нічого”.

У власників торговельних точок з продажу шаурми не було усіх дозвільних документів – такі порушення вже виявила столична поліція.

“За наявності достатніх доказів буде направлено матеріали до суду, їм може загрожувати штраф до 100 неоподаткованих мінімумів громадян, а також арешт до 6 місяців та обмеження волі до 3 років”, – звітує старший слідчий Дніпровського відділу поліції Ігор Каганець.

Разом із правоохоронцями власну перевірку проводять й фахівці Держпродспоживслужби.

“Ми вбачаємо, що це швидше за все недоброякісна продукція. Бо ми маємо таку ланцюговість. І це пов’язано саме з однією датою виготовлення”, – впевнений перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби Києва Олександр Овчаренко.

У Держпродспоживслужбі радять не купувати харчі на вулиці за температури повітря вище 28 градусів, бо тоді вони дуже швидко псуються.

annashchesna

Recent Posts

«Допомога» від окупантів: військові рф з Республіки Тива профінансували українські дрони

Батальйон «Nachtigall» Сил безпілотних систем ЗСУ висловлює щиру вдячність Службі безпеки України за проведення масштабної…

14 години ago

СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США та України через «хакнуті» Wi-Fi роутери

Служба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану…

1 день ago

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

2 тижні ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

2 тижні ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

2 тижні ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

2 тижні ago