Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника звинуватили у махінаціях з нерухомістю в Києві.
Видання Insider з посиланням на джерело в правоохоронних органах повідомило, що Генеральна прокуратура розслідує факти заволодіння нерухомістю у столиці співробітниками НАБУ. Головним фігурантом справи назвали Ситника.Як написав на своїй сторінці в Facebook нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук, зазначені звинувачення дуже серйозно можуть відбитися на директорі НАБУ.
«У зв’язку з оприлюдненою в ЗМІ інформацією направлю для з’ясування істини депутатські звернення в ГПУ, МВС та СБУ з вимогою надати інформацію щодо згаданого в публікації кримінального провадження!… продовжую наполягати на заслуховуванні директора НАБУ Артема Ситника на засіданні парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності з приводу системного порушення КПК детективами НАБУ», – зазначено у повідомленні.
Мосійчук зазначив, що прецеденти засудження за корупційні злочини керівників антикорупційних органів в Європі вже мали місце.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…