Categories: Культура

У Києві запускається перший громадський велопрокат

У Києві запускають перший громадський прокат велосипедів Nextbike. У місті вже почали наносити розмітку для станцій.

На сайті Nextbike опублікували карту з 27 станціями прокату: біля метро “Почайна”, “Лівобережна”, “Позняки”, “Осокорки”, “Харківська”, “Мінська”, “Героїв Дніпра”, “Оболонь”, “Лук’янівська”, на Подолі, в центрі, на Русанівці та на Троєщині. Станції будуть віртуальними, без терміналів. Велосипед потрібно буде припаркувати в межах розмітки та поставити спеціальний замок на заднє колесо.

Тестовий запуск призначено на 14-15 серпня. Орендувати велосипед можна буде за допомогою додатку. У ньому сканується QR-код або вводиться номер велосипеда. Тоді замок автоматично відкривається. Повернути велосипед потрібно тільки на офіційну станцію.

Разова поїздка обійдеться в 30 грн за півгодини. Абонемент на місяць – 199 грн. Перші півгодини в день будуть безкоштовними, а за наступні доведеться доплатити: другі та треті півгодини – по 5 грн, кожні наступні – 30 грн.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сезонний тариф коштує 599 грн. Він діє до 30 листопада. Вартість поїздки розраховується так само, як у тарифі на місяць.

Два роки тому було оголошено про старт тестового режиму, але проект так і не був реалізований.

Як відомо, подібна система велопрокату вже працює у Львові та Вінниці.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago