Categories: Здоров'я

Які органи найбільше страждають від сидячої роботи і як це попередити

Сидяча робота однозначно шкідлива. Але які органи свого тіла потрібно звернути увагу в першу чергу, вчасно допомогти, не допустити розвитку серйозного захворювання?

Ось кілька нескладних, але обов’язкових для виконання правил, які стосуються органів, які піддаються небезпеці та порадам щодо попередження недуг:

Загальні рекомендації: як можна частіше міняйте положення тіла, перевіряйте, чи не виникло напруження в м’язах, усвідомлено розслаблюйте їх. Виконуйте обертання головою, стегнами, влаштовуйте забіги по сходах, щоб розім’яти суглоби і розігнати по тілу лімфу.

Щоб уникнути синдрому сухого ока (часта проблема людей, які працюють за комп’ютером), через яку можна потрапити на операційний стіл офтальмолога, після кожних 45 хв. роботи з комп’ютером робіть перерву на 10 хв. Робіть також вправи для очей.

Синдром комп’ютерної мишки – це біль зап’ястка, що виникає через постійне навантаження на серединний нерв. Боротися з синдромом комп’ютерної мишки можна так:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

біля ліктя, в місці прикріплення м’яза, нащупайте невелике ущільнення (зазвичай воно знаходиться в 1,5-2 см від ліктьового суглоба) передпліччя і почніть масажувати. При цьому в пальцях руки відчуєте оніміння.

Для профілактики варикозного розширення вен періодично робіть паузи в роботі, присвячуючи їх нескладним вправам:

сидячи на стільці, по черзі згинайте і розгинайте стопи в гомілковостопному суглобі, руху на себе / від себе, потім також по черзі згинайте і розгинайте пальці стоп;

сидячи на стільці, притисніть ноги один до одного, ступні – паралельно один одному, потім поставте обидві ноги на носки, опускайте ноги на п’яти, потім піднімайте їх на носочки, повторіть 15-20 разів;

стоячи, ноги разом, руки вздовж тулуба, зробіть глибокий вдих і повільно підніміться на носочки, на видиху також повільно поверніться у вихідне положення;

походіть на місці, не відриваючи під час “ходьби” шкарпеток від підлоги.

Геморой – біда офісних працівників. Влаштовуйте перерви кожні 45 хвилин. Замініть м’який стілець на жорсткий, стежте за харчуванням, щоб уникнути запорів.

джерело http://zdorovia.com.ua/
annashchesna

Recent Posts

Пенсії не буде три місяці: у ПФУ попередили українців – заощаджуйте, що маєте

Пенсія призначається з дня, що слідує за днем досягнення пенсійного віку, якщо заява подана у…

2 години ago

“Злива та навіжений снігопад вируватимуть в Україні, дощ і холод накриють регіон”: де чекати на мороз у -28 градусів?

Погода у вихідні буде не з приємних: очікуються суттєве зниження температури, дощі, а місцями навіть…

3 години ago

Без ТЦК та ВЛК: вводиться новий вид відстрочки від мобілізації, як оформити

В "Резерв+" незабаром з'являться електронні відстрочки Електронні відстрочки від мобілізації з'являться у застосунку "Резерв+" вже…

4 години ago

За пенсію слід доплатити: які розцінки діють з 1 листопада 2024 року

За пенсію слід доплатити - які розцінки діють з 1 листопада 2024 року За пенсію…

6 години ago

Мобілізують 300 тисяч: ТЦК перевели у максимально активний режим

ТЦК мають мобілізувати ще 300 тисяч осіб, щоб поповнити лави піхоти на фронті ТЦК у…

7 години ago

“Масштабні зміни для пенсіонерів, для цих 3-х груп літніх українців підготували сюрприз”: пенсія здивує всіх в Україні

Пенсія-2024: що зміниться у листопаді Як інформують "ФАКТИ", у листопаді окремі категорії пенсіонерів отримають підвищені…

8 години ago