Міністерство фінансів України хоче збільшити граничну суму для проведення фінансового моніторингу та посилити правила перевірки операцій з готівкою.
Про це повідомляє svidok.
Уряд пропонує з одного боку вдвічі підвищити суму відправки коштів для клієнта (з 150 тисяч гривень до 300 тисяч гривень). З іншого боку, розширяться і повноваження суб’єктів первинного фінмоніторингу і штрафи за «косяки» перевіряючих.
Законопроект опублікований на сайті Міністерства фінансів 25 липня 2018 року.
У Мінфіні пропонують на порядок збільшити штрафи за неякісні перевірки. За подачу недостовірної інформації або неподання її зовсім, непроведення належної перевірки клієнта (ідентифікація, верифікація, вивчення суті операції, вигідних власників і т.д.), не зазначення даних ініціатора і одержувача грошового переказу, уповноважена особа суб’єкта первинного фінмоніторингу може бути покарана штрафом на суму до 2000 неоподатковуваних мінімумів (34 тисяч гривень). Хоча перш за такі проступки максимальний штраф становив 3,4 тисячі гривень.
Українське законодавство спрямоване на запобігання подібним злочинам та захист природної спадщини Охорона навколишнього середовища, включаючи…
Співробітники оперативно-розшукового відділу «Тячів» Мукачівського прикордонного загону викрили організаторів схеми незаконного переправлення осіб через кордон.…
Процес отримання відстрочки від мобілізації потребує уважного підходу та розуміння нюансів. Навіть наявність адміністративних штрафів…
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…