facebook

Дуже сильний захист: Молитва архангелу Михаїлу, яка допоможе

Великий архангеле Михайле! Захисти мене від ворогів видимих ​​і невидимих! Нехай розсипатися в прах все підступи і замислення всіх, бажаючих зла мені і моїм близьким.

Як Ти поламав найсильнішого злого ангела на небі, хто противиться, Богу! Нехай твій вогненний меч завжди охороняє нас від усього зла. Я дуже люблю тебе!

Ось з якими словами звертаються до верховному ангелу:

«О Господи Боже Великий, Царю Безначальний, пішли, Господи Архангела Твого Михайла на допомогу свого раба напочатку (ім’я) вилучи мене від ворогів моїх видимих ​​і невидимих! Про Господній Архангел Михайло, вилий миро влагостині на раба свого (ім’я).

Господній Михайле архангеле, демонів Сокрушитель! Заборони всім ворогам, що борються зі мною, сотвори їх як овець та зламай їх, як порох перед вітром. Про Господній великий Михайла архангеле, шестікрилатий перший княже і воєводі невідомих сил, херувимів і Серафим!

Господнійй Михайле архангеле! Будь мені допомогу в усьому: в образах, в скорботах, в пустелях, на перехрестях, на річках і на морях тихе притулок!

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Боронь, Михайле архангеле, від усякої принади диявольських, де почуєш мене, грішного раба свого (ім’я), який молиться тобі і кликав би Ймення твоє святе, прискорить на поміч мені, і почуй молитву мою, про Великий архангеле Михайле!

Поведи вся хто противиться мені силою Чесного Животворящого Хреста Господнього, молитвами Пресвятої Богородиці і Святих Апостол, і Святого Миколая Чудотворця, Святого Андрія Юродивого і Святого Пророка Божого Іллі, і Святих великомученик Микити і Євстафія, Преподобних Батько всіх святителів і мученик і всіх святих небесних сил. Амінь.

О, Великий Михайле архангеле, допоможи мені грішному рабу твоєму (ім’я), спаси мене від боягуза, потопу, вогню, меча і ворога облесливого, від бурі, від навали і від лукавого. Визволи мене, раба твого (ім’я), великий архангеле Михайле, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Шукайте деталі в групі Facebook

Вам також може бути цікаво...