Помічник слідчого Гліб Сергуч на великій швидкості на узбіччі збив матір двох дітей, а потім машину разом з тілом жінки намагався спалити. Від удару тіло постраждалої Марії Седунова розірвало навпіл, верхня частина залетіла в салон, прямо на коліна водія. Так він проїхав ще 80 кілометрів, після чого спалив автомобіль з тілом.
Жінці було 32 роки.
У момент події повз проїжджав інший автомобіль, він віз до пологового будинку свою вагітну дружину, йому на лобове скло потрапила нижня частина тіла збитої жінки.
Самому ж поліцейському-вбивці повернули права, очевидці стверджують, що він до сих пір після шашликів “їздить напідпитку”.
Трагедія сталася близько 21:00 жінка поверталася від подруги додому на обовіне уздовж траси біля села Іллінка, коли раптово на швидкості 130-150 км / год в неї врізався поліцейський на праворульной “Тойоті”. Чоловік був у стані сильного алкогольного сп’яніння, хоча експертизу ні на алкоголь, ні на наркотики, чомусь не провели.
“Моя дочка додому йшла. Адже він навіть не зупинився. Вони їхали 150 км / год, п’яні. Сергуч цей, помічник слідчого, і його друг. При ударі бортом лобового скла її перерізало на дві частини. Вона … У фільмах жахів такого не буває. Верхня частина тулуба після аварії впала йому на коліна. А він з нею так і поїхав. Ноги залишилися до ранку лежати на асфальті “, – розповів батько загиблої Іван Федоров.
На наступний ранок на роботі чоловік сам зізнався в злочині. Однак в ході слідства і він, і свідки неодноразово міняли свідчення. За цей час Сергуч жодного дня не провів у СІЗО.
Друг розповідав, що швидкість автомобіля була 130-150 км / год, однак екпертиза встановила, що швидкість обмежилася 90 км / год – саме стільки дозволено гнати на тій ділянці, і необхідно для оправдвтельного вироку. Подальші дії поліцейського після ДТП пояснили “станом афекту”, а відсутність необхідних експертиз ні слідчого, ні суддю не цікавило.
Трагедія сталася в листопаді 2017 року Бурятії, до нинішнього часу справу закрили, чоловікові повернули права. Хоч з поліції його все-таки звільнили, він відразу знайшов роботу в приватній охоронній фірмі.
Двоє маленьких дочок, які залишилися без матері, під опіку взяла тітка Уляна. Мати водія протягом чотирьох місяців відправляла їм по 3-4 тис. Рублів (близько 1200-1600 гривень) “на утримання”. Більше від сім’ї “невинного” сім’я нічого не отримувала, навіть вибачень.
“Дівчата стали називати мене мамою по своїй волі. Якось раз я від температури трохи злягла, а Аріша підбігла з переляканим поглядом:” Мамочка, ти захворіла? Як мама і бабуся? “Вона постійно боїться, що зі мною теж щось трапиться”, – розповідає Уляна, тітка дівчаток і опікунка.
У грудні 2024 року очікуються магнітні бурі, які можуть вплинути на здоров’я людини. Сильні бурі:…
Відмова від отримання повістки може спричинити певні юридичні наслідки, і важливо розуміти, що дії, пов'язані…
У регіонах з можливою ожеледицею водіям та пішоходам слід дотримуватися особливої обережності. Також варто враховувати…
В умовах війни важливо розуміти, що захист країни — це спільне завдання, яке потребує зусиль…
Військовий стан значно обмежує можливості для виїзду чоловіків з України, проте певні категорії громадян можуть…
Традиційно, в кінці осені українці стикаються із незначними коливаннями курсів. Валютний ринок в Україні до…