Апеляційний суд Києва залишив нардепа Надію Савченко під вартою попри заяви 28 осіб, які хотіли взяти Савченко на поруки. Про це повідомляє “Українська правда”.
9 серпня суд продовжив розгляд клопотання про зміну запобіжного заходу з виступу прокурорів. Вчора, 8 серпня, виступали захисники. Просили змінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт. 28 осіб заявили, що хочуть взяти її на поруки. Серед них сестра Савченко – Віра, її прес-секретарка – Тетяна Проторченко, юрист Віктор Шишкін, Герой України Степан Хмара, нардеп Віталій Купрій, нардеп Сергій Мельничук.
Суддя скасував рішення Шевченківського суду про запобіжний захід Савченко у вигляді тримання під вартою до 7 вересня 2018 року і обрав новий аналогічний попередньому. Тобто залишив її під вартою на такий самий термін.
Після оголошення рішення в судовому залі зчинилася штовханина. За словами Надії Савченко, її сестрі Вірі “викручували руки”.
Адвокат Костянтин Глоба після засідання заявив, що рішення будуть оскаржувати в міжнародному суді.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…