У Львівській області правоохоронці затримали 51-річну працівницю банку, яка вкрала у клієнтів 4 млн грн.
Злодійська схема полягала у тому, що жінка не відкривала банківські вклади і привласнювала кошти собі. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції регіону.
“51-річна працівниця банку впродовж минулого року отримала від клієнтів кошти для внесення на рахунки та укладання договорів банківського вкладу. Коли клієнти звернулися до каси банківської установи, з’ясувалося, що в дійсності ніяких рахунків відкрито не було. Гроші на строкові вклади не надходили, оскільки жінка не вносила їх до каси банківської установи”, – йдеться в повідомленні.
Таким чином, жінка привласнила понад 75 тис. доларів і близько 57 тис. євро, що за курсом НБУ на момент вчинення злочинів склало майже 4 млн гривень.
Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…
Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…
Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…
"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…
Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…
Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…