Нещасний випадок стався на річці Оріль (Машівський район). 63-річний чоловік, мешканець Харківської області, загинув внаслідок перекидання плавзасобу.
За словами правоохоронців, в поліцію про інцидент повідомив 56-річний чоловік, з яким потерпілий відпочивав на річці. Працівники слідчо-оперативної групи, яка прибула на місце виклику, з’ясували, що заявник не впорався з керуванням та допустив перекидання гумового моторного човна.
На тілі загиблого виявлені тілесні ушкодження, спричинені лопастями двигуна. Встановлено, що підчас відпочинку чоловіки вживали спиртні напої.
Нагадаємо, мешканці села Сенчі Лохвицького району Полтавщини на чергову сесію Полтавської облради принесли пляшки з водою з-під кранів, однак охорона на вході відібрала пляшки, бо припустили, що це вибухонебезпечна речовина.
джерело http://vpoltave.info/
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…