У Деснянському районі в одному з висотних будинків з 14-го поверху вистрибнув хлопець. Хлопцеві було всього 23 роки, він розбився на смерть. Дивом він упав у метрі від дівчини, що проходила повз, не зачепивши її. Інцидент стався 5 серпня, приблизно о 22:20-22:30, але зараз стали відомі страшні подробиці трагедії. Про це повідомляє Київ Оперативний у фейсбук.
Хлопець 23 роки, спортсмен, не курив і не пив. Сім’я не з багатих. Складається з батька, матері і двох синів. Загиблий був молодшим сином. Конфлікт вдома почався на ґрунті вкраденого у хлопця велосипеда. За розповідями знайомих сім’ї, за кілька місяців до трагедії хлопцеві на день народження подарували велосипед, вартістю близько 1,000$. А за кілька днів до трагедії, його вкрали, зрізавши протиугінний ланцюг.
Так от, вдома хлопця постійно звинувачували в неуважності і недбалості, через що і вкрали велосипед. В той трагічний вечір ситуація повторилася. Щоб не чути все це знову, хлопець вирішив вийти на вулицю, але його не випустили ні брат, ні батьки, перегородивши дорогу. Хлопець відповів “або я вийду через двері, або через вікно” йому відповіли “виходь”, так і не давши пройти через двері. Що власне хлопець і зробив. Вийшов у вікно. Спустився вниз тільки його брат. Батьки так і не вийшли.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…