Categories: Політика

Меркель представила Путіну план розміщення миротворців на Донбасі

18 серпня канцлер Німеччини Ангела Меркель під час зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним запропонувала ввести на Донбас 30-40 тисяч “голубих шоломів”.

Про це повідомив головний редактор “Ехо Москви” Олексій Венедиктов на своєму Telegram-каналі.

Журналіст каже, що Меркель, можливо, пропонувала створити там міжнародну адміністрацію. Однак, не відомо чи правдива ця інформація. Оскільки політики говорили за зачиненими дверима і без перекладачів. Жодних заключних заяв після зустрічі також не було.

Зустріч тривала 3 години, окрім Донбасу політики обговорили також Іран та Сирію. Експерти припускають, що найбільше уваги приділили “Північному потоку-2”. Відомо, що Німеччина цей проект підтримує, мовляв, він є суто комерційним.

Втім, Меркель неодноразово наголошувала, що роль України як транзитера газу має зберегтися, повторила вона це і перед зустріччю.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago