Оце так новина! Українців зобов’язали повторно вакцинуватися, всі подробиці

Імунітет проти деяких захворювань зберігається не все життя, тому необхідно повторне введення вакцин – ревакцинація

Про це повідомляється на сайті українського уряду.

«Дорослим обов’язково треба робити щеплення проти окремих хвороб, якщо вони не отримали захист від них в дитинстві», – наголошується в повідомленні.

Робити ревакцинацію необхідно від дифтерії і правця. Імунітет проти цих хвороб зберігається близько 10 років. Першу планову ревакцинацію дорослих, які раніше були щеплені, проводять вакциною АДС-М у віці 26 років з подальшою плановою ревакцинацією АДС-М з мінімальним інтервалом 10 років від попереднього щеплення АДП-М. Такі щеплення в державних закладах охорони здоров’я роблять безкоштовно.

Дві дози вакцини КПК захищають від кору, краснухи і паротиту на все життя. Ревакцинація не потрібна, якщо людині зробили таке щеплення в дитинстві. Перевірити наявність імунітету від кору, краснухи та паротиту можна за допомогою лабораторних аналізів. Перед вакцинацією лікар направить здати аналізи (на виявлення IgG до вірусу або інші).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Імунізація проти гепатиту B захищає людину від небезпечних наслідків вірусної інфекції – цирозу і раку печінки. Щеплення рекомендується для всіх дорослих, що не вакциновані в дитинстві. Українці, які не знають, чи робилися їм ці щеплення, можуть звернутися до лікаря і пройти обстеження.

Вакцинація проти гепатиту В робиться безкоштовно тільки дітям. Дорослим за цю вакцину доведеться заплатити.

Нагадаємо, в середині літа всього за тиждень захворіли на кір трохи менше тисячі українців. Як повідомляє Центр громадського здоров’я, за тиждень – з 9 по 15 липня зафіксували 855 випадків захворювання. При цьому, згідно з цифрами цього тижня, захворюваність йде на спад – на 16% у порівнянні з попереднім тижнем, констатують фахівці. Проте з 855 – 490 це діти.

Всього з початку 2018 року на кір захворіли 25,854 тисяч чоловік і 15,405 тисяч з них – діти. Найбільша кількість випадків захворювання і раніше зберігається в Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській областях.

 

tanya

Recent Posts

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

8 години ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

13 години ago

Коли ти вагаєшся — Євгеній уже діє: мужність, вибір, честь

Коли інші ще розмірковують, Євгеній вже діє. Йому всього 21 рік, але він точно знає,…

3 дні ago

Молодість — час вибору та змін: Вероніка та її шлях у ЗСУ

Бути молодим — значить мати вибір. І мати силу змінювати світ навколо. Вероніка зробила свій…

4 дні ago

Служити Україні: Сила в кожному з нас

Сила країни — в її людях. І кожен, хто стає до лав ЗСУ — стає…

4 дні ago

Російська пропаганда активно поширює фейки про нібито провокації ЗСУ в Миколаєві

Російські пропагандисти активно поширюють фейкову інформацію, стверджуючи, що Збройні Сили України нібито готують провокації у…

5 днів ago