На Хмельниччині ледве не втопилося троє людей (ФОТО)

На День Незалежності України, 24 серпня, близько 18:10 водолази на річці Дністер, що поблизу села Рудківці Новоушицького району побачили, що на значній відстані від берега у воді знаходиться троє людей.

Люди подавали які сигнали про допомогу. За лічені секунди рятувальники дісталися до постраждалих, дістали їх з води та доправили на берег.

Як з’ясувалось, троє громадян віком 39, 17 та 14 років плавали на надувному матраці, який почав спускати.

У ГУ ДСНС Хмельницької області кажуть, внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Христина

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago