Categories: Україна

Небезпечна ДТП у Маріуполі: автомобіль збив матір з дитиною на пішохідному переході

У місті Маріуполь Донецької області легковик “ВАЗ” збив на пішохідному переході матір з дитиною. Про це повідомляє прес-служба поліції області.

 

 

ДТП сталося 30 серпня, близько 16:00 в Лівобережному районі міста. Автомобіль під керуванням 29-річного місцевого жителя збив на пішохідному переході жінку і її дочку. В результаті аварії потерпілих госпіталізували до лікарні з переломами і травматичним шоком.

На даний момент всі обставини ДТП встановлюються, призначаються експертизи. За фактом аварії вже відкрили кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами”. Ведеться досудове розслідування.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago