Categories: Шоу-біз

Співачка Наташа Корольова подала до суду позов на Україну

Відома російська співачка українського походження Наташа Корольова подала позов до Європейського суду з прав людини через заборону на в’їзд в Україну.

Про це вона повідомила “РИА Новости” 2 вересня.

Корольова зауважила, що вона “поки що лише подала, відправила документи” до суду і у вирішенні цієї справи сподівається на “здоровий глузд”.

За словами співачки, вона є “без провини репресованою людиною”.

Окрім того, артистка наголосила, що звинувачення на її адресу з української сторони не відповідають дійсності, і додала, що “правда має перемогти”.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року СБУ заборонила співачці Наташі Корольовій в’їжджати в Україну протягом п’яти років “за дії, що суперечать інтересам країни”. Однак співачка звернулась з проханням до правоохоронців пустити її в Київ на похорон бабці. В СБУ надали такий дозвіл.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago