Черкащанину, якого підозрюють у розбещенні неповнолітніх, обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.
Минулого місяця чоловіку повідомлено про підозру чоловіку у вчиненні кримінального правопорушення за фактом розбою на неповнолітню дівчину в ліфті під’їзду. Крім того, перевірено та встановлено причетність правопорушника до фактів насильницького задоволення статевої пристрасті неприроднім способом та із погрозою застосування фізичного насильства, розбещення неповнолітніх.
Як наслідок, відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 156 (вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку), ч. 2 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприроднім способом із застосуванням погрози фізичного насильства, вчинене повторно особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений ст. 152 КК України, вчинене щодо неповнолітньої) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, зловмиснику загрожує максимальне покарання у вигляді до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…