Із МЗС однієї з європейських країн звільнили усіх випускників російських вишів

У МЗС Польщі майже на 100% змінено дипломатів на керівних посадах. Зараз на них немає осіб, які співпрацювали з комуністичними спецслужбами, або були випускниками Московського інституту міжнародних відносин (МДІМО).

Про це під час виступу в дипломатичній академії у Варшаві заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович, інформує «Укрінформ» з посиланням на Interia.pl.

«Можна сказати, що керівні кадри міністерства змінено на 100%. На керівних посадах в МЗС чи за кордоном немає зараз осіб, які були б у списках співробітників комуністичних спецслужб або були випускниками московського МДІМО»,- заявив Чапутович.

Він поінформував, що з листопада 2015 року, коли до влади прийшла партія «Партія і Справедливість» (PiS), вже замінено або найближчим часом буде замінено 86 з 101 посла, 28 з яких з лютого цього року, коли він став міністром. Зміни стосувалися також 111 посад директорів і віце-директорів департаментів у міністерстві, 46 з яких було замінено з лютого цього року.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

6 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago