Музика не тільки може розважати нас, будучи частиною життя кожної людини, але також і впливає на наше здоров’я.
Про це у себе на сторінці в Facebook розповіла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.
Як вона пише, ми часто звертаємося до улюблених композиторам і виконавцям, щоб поліпшити настрій, заспокоїтися або згадати про приємні події.
Також Супрун стверджує, що існує ціле медичне напрямок – музична терапія. Її часто додатково використовують під час різноманітної реабілітації та лікуванні пацієнтів.
Більш того, музичні терапевти мають музичну освіту, вони розуміють, як музика впливає на емоції і індивідуально продбірают пацієнтам певний стиль музики або навіть гру на певних інструментах, наприклад, в якості допомоги при фізичної реабілітації або щоб заспокоїтися.
“Така терапія різними способами може поліпшити результати лікування і якість життя пацієнта. Зокрема, впливає на послаблення симптомів болю, нудоти, частоту серцебиття, тиск і навіть на функції імунної та ендокринної систем”, – пише Супрун.
Російські пропагандисти активно поширюють фейкову інформацію, стверджуючи, що Збройні Сили України нібито готують провокації у…
"Я не супергерой. Я просто зрозумів, що не можу стояти осторонь."Ігор, військовослужбовець Збройних Сил України,…
Спіймали на гарячому! Під час аеророзвідки на Луганському напрямку українські військові помітили окупанта-наркомана і "вилікували"…
Головна військова прокуратура рф заборонила розглядати скарги на фронтових командирів. Солдати та їхні рідні масово…
Перша група добровольців підписала "Контракт 18-24" з 95-ю ОДШБр Перші військові у рамках проєкту "Контракт…
Контракт 18-24. Що це? Як долучитися? Які його переваги? Докладніше І долучайся до війська: https://18-24.army.gov.ua…