Categories: Кримінал

Здавали в “оренду”: керівники дитячого будинку торгували дітьми

Керівники дитячого будинку-інтернату у Житомирській області віддавали вихованців з інвалідністю в “оренду”.

 

 

Діти виконували господарські та сільськогосподарські роботи, а працівники закладу отримували за це гроші. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

“Потерпілих використовували для перенесення порубаних дров та прибирання побутового сміття, перенесення мішків з будівельними матеріалами, старих меблів, реалізації продукції на ринку”, – йдеться в повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У поліції розповіли, що задокументували більше 10 фактів трудової експлуатації вихованців будинку-інтернату. Правоохоронці затримали директора будинку-інтернату та вихователя закладу, який є його зятем. Їм повідомили про підозру за фактом торгівлі людьми або іншої незаконної угоди щодо людини. Зараз затримані знаходяться під домашнім арештом.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago