Categories: Події

В окупованому Армянську почалась паніка

В окупованому Армянську, де сталася екологічна катастрофа, російська влада скасувала режим надзвичайної ситуації.

У місто почнуть повертати евакуйованих раніше дітей. Як повідомляється, вони повернуться додому 24-25 вересня, передає Обозреватель.

Окупаційна влада рекомендувала скасувати режим НС, оскільки з 16 вересня перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин нібито не було зафіксовано. Проте, у жителів міста звістка про повернення дітей викликала паніку, адже загроза ще не минула. Люди почали писати в соцмережах обурливі коментарі з критикою російської влади.

“Зараз сморід стоїть жахливий! Куди дітей збираються повертати, в газову камеру? Що за досліди і знущання над людьми?” “Я тепер не вірю навіть Путіну, жодному слову. Про іншу вертикаль “влади” навіть говорити не доводиться”, “Згодна на всі 100. Розчарування…” “Не знав, що серед людей є ще ті, хто щиро вірить”, – пишуть жителі міста.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago