Categories: Кримінал

У Києві група іноземців обкрадала квартири та намагалася втекти від поліції

Столична поліція затримала групу квартирних крадіїв-іноземців, які намагалися втекти від українських правоохоронців та пошкодила два припаркованих авто.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Зазначається, що оперативники затримали крадіїв із речовими доказами відразу після скоєння двох злочинів.

У поліції повідомили, що отримали інформацію про крадіїв і встановили за ними спостереження.

“Правоохоронці побачили, як четверо чоловіків під’їхали на автомобілях до будинку на вулиці Івана Крамського. Один з них залишився на вулиці, а троє за кілька хвилин проникли до двох квартир, звідки викрали гроші та мобільні телефони. На виході з будинку вони помітили правоохоронців, тож швидко сіли в автомобілі та почали тікати”, – йдеться у повідомленні.

За даними поліції, під час втечі правопорушники пошкодили два авто, які були припарковані на узбіччі.

Зазначається, що злочинці були затримані, окрім викрадених речей, у них вилучили також набір відмичок.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Трьох фігурантів затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисниками виявились громадяни іншої держави, 1989, 1990 та 1970 років народження. Слідчі також опитали іншого співучасника, який виконував роль водія”, – додали у прес-службі.

Слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато два кримінальних провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. За вчинене чоловікам загрожує до шести років ув’язнення.

Правоохоронці перевіряють затриманих на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території міста.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago