На Черкащині трагічно загинув 53-річний керівник ТОВ «Нива» із Золотоніського району Василь Григорович Лисенко, чоловік потрапив у ДТП.
Василь Григорович Лисенко довгий час був керівником ТОВ «Нива» в Золотоніському районі, проявив себе відмінним організатором, допомагав реалізовувати різні соціальні проекти, особливо підтримував фонд допомоги дітям з інвалідністю.
Також паралельно керівній посаді займався і активною державною діяльністю, він був депутатом Золотоніської районної ради. Його знали практично всі жителі району.
20 вересня недалеко від с. Богуславець Золотоніського району на трасі сталося ДТП. Автомобіль, в якому був Василь Григорович Лисенко, врізався на швидкості в дерево. Від потужного удару чиновник отримав травми, не сумісні з життям і загинув на місці події. Причини аварії встановлює поліція.
На момент смерті депутату було 53 роки. За час виконання обов’язків керівника і державного активіста Василь Григорович заробив собі відмінну репутацію, його колеги стверджують, що його в роботі не було за що навіть дорікнути.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…