facebook

У Львові спіймали на хабарі директора атестаційного центру

Директору атестаційного центру, який отримав 400 доларів США хабара, обрали запобіжний захід у Львові. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

 

 

Учора, 27 вересня, за процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №1, працівниками поліції повідомлено про підозру директору Львівського регіонального виробничо-навчального атестаційного центру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368-3 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вчинення дій або бездіяльність з використанням наданих їх повноважень в інтересах того,хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи). Санкція вказаної статті передбачає до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років.

Встановлено, що 63-річний підозрюваний організував видачу неправдивих свідоцтв про проходження навчання, що дають особі право на проведення робіт із підвищеною небезпекою.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чоловіка затримано у порядку ст.208 КПК України безпосередньо під час одержання 400 доларів США неправомірної вигоди.

Крім цього, Галицький районний суд м. Львова обрав порушнику запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту та відсторонено від посади.

Досудове розслідування триває.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...