Categories: Політика

У Польщі заявили про “конфлікт ідентичностi” з Україною

Внутрішні реформи в Україні не повинні затримуватися збройним конфліктом з Москвою чи конфліктом ідентичності з Польщею.

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Бартош Ціхоцький у інтерв’ю PAP.

“Про труднощі (у відносинах між країнами – ЄП), і навіть серйозні, ми можемо говорити в області історичного діалогу, а точніше – в ідентичності. Внутрішня реформа не повинна затримуватися збройним конфліктом на сході чи ідентичності – на заході”, – сказав він.

Також він запевняє, що українська влада, зокрема регіональна на Волині й Галичині, сприяє “націоналістично орієнтованим колам”.

“Домінуючий в офіційній українській риториці релятивізм злочину на Волині – наочним прикладом чого став візит президента Петра Порошенка до Сагрині 8 липня при паралельному відзначенні круглої річниці “кривавої неділі” в Луцьку за участю президента Андрея Дуди – не тільки важко прийняти для поляків, але це може означати виклик для демократизації України”, – зазначив заступник міністра.

“У відносинах з Україною, на жаль, ми не можемо дозволити собі розкіш відкладати речі на майбутнє, все вимагає термінового врегулювання, повного співпраці та відданості обох сторін. Те, що відбувається в Україні – не тільки на фронті, але і в області реформ, державних фінансів і виборів в наступному році – для нас і для майбутньої форми європейського порядку є істотним”, – додав він.

При цьому Ціхоцький вважає, що у Польщі немає проблеми дискримінації українців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

21 годину ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

1 день ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

2 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

5 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

5 днів ago

Хай квітне українське поле. 🌾🇺🇦

Нехай на нашій землі достигає врожай, лунає дитячий сміх і мирно працюють люди. Саме заради…

6 днів ago