“Задні двері зажали руку”: у Черкасах бабуся впала під маршрутку

Учора, 30 вересня, на зупинці на вул. Чайковського водій маршрутки не впевнився у безпечності під час висадки пасажирів, закриваючи двері автобусу, почав рух.

 

 

У цей час бабуся (1930 р. н.), коли виходила з маршрутки, не встигла прибрати руку від ручки дверей. Задні двері зажали руку та бабуся впала під маршрутку. Про це повідомляє прес-офіцер Патрульної поліції Зоя Вовк.

Потерпілу госпіталізували до Третьої лікарні. На місце події викликали слідчого

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago