Categories: Трагедії

Від удару тіло відкинуло на 30 метрів: пішохід загинув під колесами автомобіля

У Києві на Троєщині сталася смертельна ДТП. Водій Toyota Rav 4 збив чоловіка, який переходив дорогу в недозволеному місці.


Аварія трапилася 1 жовтня близько 22:50, повідомляє Інформатор.

Автомобіль Toyotа їхав по проспекту Маяковського в бік вулиці Драйзера. У недозволеному для переходу місці, на дорогу вибіг чоловік. Він потрапив під колеса автомобіля. Сила удару була такою, що тіло пішохода відлетіло на 30 м.

Загиблий ймовірно був людиною без певного місця проживання. При ньому не виявили жодних документів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Медики, які прибули на місце події, лише констатували смерть. Обставини аварії з’ясовують правоохоронці.

annashchesna

Recent Posts

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проєкту «Карпатська зміна»

Перша зміна для дітей із Миколаївської та Херсонської областей повернулася з відпочинку в межах проєкту…

8 години ago

Трансформація Сил оборони

Трансформація Сил оборони: перший етап 📊 Цифри і факти 🇺🇦 Міноборони запускає зміни у військовій…

14 години ago

Як відточують маневри та володіння різними ПТРК — у відео з тренувань бійців Протитанкового бату Третьої штурмової.

Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…

7 днів ago

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

2 тижні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

2 тижні ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

2 тижні ago