Categories: Технології

На Вінничині побудують елеватор за 12 мільйонів доларів

У Махаринцях Козятинського району почалося будівництво нового елеватора ТОВ «ОН-АГРО-ЕКСПОРТ» потужністю 65 тисяч тонн. Серед іншого це означає, що в селі з’явиться 120 нових робочих місць.

 

 

За одну годину цей елеватор зможе приймати до 600 тонн зерна, а відвантажувати – до 300 тонн. Передбачено будівництво залізничної гілки з метою відвантаження зерна залізничним транспортом – до 50 вагонів на добу.

З метою забезпечення високої якості зерна та бобових проектом передбачено будівництво та облаштування сучасної лабораторії з визначення хімічного і біологічного складу зерна.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Очікувана сума інвестицій складає 12 мільйонів доларів США.

annashchesna

Recent Posts

Добровільна служба за контрактом для молоді: Вигідні умови, соціальні гарантії та стабільний дохід на 1 рік!

Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…

18 години ago

«Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — заклик Героя України Івана Чорного

🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…

20 години ago

20 мільйонів штрафу: НБУ застосував санкції до банку Порошенка за відмивання коштів

Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…

2 дні ago

Захисники України: Вибір, Який Роблять Справжні Герої

🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…

3 дні ago

«Контракт 18–24»: Шанс для молоді приєднатися до Національної гвардії та прикордонної служби з вигодами та гарантованими виплатами

🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…

4 дні ago

“Контракт 18-24” – шанс для молоді приєднатися до Сил оборони

💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…

4 дні ago