Щорічно 14 жовтня відзначається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці. У 2018 році воно припадає на неділю. На Покрову Пресвятої Богородиці, як і в будь-яке релігійне свято, не можна займатися господарськими справами.. Для України це свято не лише церковне, адже в нашій країні 14-го числа відзначають День українського козацтва та День захисника України. Варто зазначити, що в Україні Богородиця вважається захисницею і покровителькою козаків.
Що потрібно робити на Покрову – на свято Покрови прийнято йти до церкви і молитися про спасіння й заступництво; – незаміжні дівчата в цей день до початку богослужіння приходять у храм, де є ікона Покрови Пресвятої Богородиці, та ставлять біля неї свічку, попросивши про заміжжя; – також незаміжні дівчата в цей день виходили на вулицю і веселилися: вважалося, що 14 жовтня можна зустріти свого майбутнього чоловіка. – посту в цей день немає, а отже – і обмежень в їжі; – для добробуту родини в цей день обов’язково печуть млинці – господиня перед трапезою обходить будинок з тацею в руках, читаючи молитву до Пресвятої Богородиці; – святкування потрібно було провести весело і яскраво, щоб весь рік був таким же насиченим; – щоб привернути в свій дім благополуччя, на Покрову подавали милостиню бідним.
Що не можна робити 14 жовтня – на Покрову Пресвятої Богородиці під забороною серйозна робота: не можна будувати, копати, прибирати; – бажано навіть не готувати щось серйозне до пізнього вечора; – лихословити, сваритися – вся негативна енергія у цей день повертається сторицею; – вживати алкоголь; – позичати гроші: так разом з грошима можна віддати своє щастя і везіння; – в цей день категорично заборонено відмовляти сватам: прикмета свідчить, що дівчина, яка відмовила на Покрову, ще роки три не буде засватана.
Читаю пошту і роблю висновок, що в загальноосвітніх закладах із початком канікул розпочався масовий булінг.…
У перший день січня в Україні очікується досить-таки спокійна погода. Опадів, ймовірно, не буде. Вдень…
В умовах загальної мобілізації, яка діє в Україні, кожен чоловік віком від 18 до 60…
Комітет правоохоронної діяльності за результатами засідання рекомендував Верховній Раді України прийняти кілька законопроєктів. Зокрема, йдеться…
Ця справа порушує важливі питання щодо взаємодії цивільних прав та обов'язків в умовах воєнного часу…
Багато водіїв в Україні досі вважають, що патрульна поліція має право зупиняти транспортні засоби без…