Щорічно 14 жовтня відзначається велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці. У 2018 році воно припадає на неділю. На Покрову Пресвятої Богородиці, як і в будь-яке релігійне свято, не можна займатися господарськими справами.. Для України це свято не лише церковне, адже в нашій країні 14-го числа відзначають День українського козацтва та День захисника України. Варто зазначити, що в Україні Богородиця вважається захисницею і покровителькою козаків.
Що потрібно робити на Покрову – на свято Покрови прийнято йти до церкви і молитися про спасіння й заступництво; – незаміжні дівчата в цей день до початку богослужіння приходять у храм, де є ікона Покрови Пресвятої Богородиці, та ставлять біля неї свічку, попросивши про заміжжя; – також незаміжні дівчата в цей день виходили на вулицю і веселилися: вважалося, що 14 жовтня можна зустріти свого майбутнього чоловіка. – посту в цей день немає, а отже – і обмежень в їжі; – для добробуту родини в цей день обов’язково печуть млинці – господиня перед трапезою обходить будинок з тацею в руках, читаючи молитву до Пресвятої Богородиці; – святкування потрібно було провести весело і яскраво, щоб весь рік був таким же насиченим; – щоб привернути в свій дім благополуччя, на Покрову подавали милостиню бідним.
Що не можна робити 14 жовтня – на Покрову Пресвятої Богородиці під забороною серйозна робота: не можна будувати, копати, прибирати; – бажано навіть не готувати щось серйозне до пізнього вечора; – лихословити, сваритися – вся негативна енергія у цей день повертається сторицею; – вживати алкоголь; – позичати гроші: так разом з грошима можна віддати своє щастя і везіння; – в цей день категорично заборонено відмовляти сватам: прикмета свідчить, що дівчина, яка відмовила на Покрову, ще роки три не буде засватана.
Це залежить передусім від категорії штрафу Українські водії мають можливість отримати 50% знижки від розміру…
У неділю, 24 листопада, в Україні очікується мінлива хмарність та опади у вигляді мокрого снігу…
Постанова Кабміну стала важливим кроком у спрощенні адміністративних процедур та прискоренні процесу мобілізації в умовах…
Водіїв попередили, ціни на АЗС лише зростатимуть Водіїв попередили про подорожчання автомобільного палива Національний банк…
У МОН вирішили запустити реформу старшої школи, що буде У МОН вирішили прибрати кілька «зайвих»…
З ухваленням цих нових правил, українська влада прагне оптимізувати процес мобілізації, зробити його більш прозорим…