Categories: Трагедії

Моторошна аварія: зіткнулися два потяги,є жертви

За попередніми даними, в одного з електровозів не спрацювали гальма. У Кривому Розі на кар’єрі Північного гірничо-збагачувального комбінату зіткнулися два локомотиви, у кабіні одного із електровозів загинули люди.

 

 

Про це повідомили у прес-центрі ДСНС Дніпропетровської області.

“16-го жовтня о 04:17 від оперативного чергового Державного воєнізованого гірничорятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України надійшло повідомлення про зіткнення двох локомотивів на території ПрАТ “Північний ГЗК”, Ганнівського кар’єру, неподалік залізничної станції “Південна”, – йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Унаслідок зіткнення загинули троє людей: машиніст тепловозу 1968 р.н., монтер колії 1983 р.н. та помічник машиніста тепловозу 1971 р.н. Ще один чоловік – майстер аварійної бригади 1974 р.н. – отримав травми і у важкому стані був госпіталізований до реанімації.

За попередніми даними, в одного з локомотивів не спрацювали гальма та він зіткнувся з локомотивом, який перебував на колії на завантаженні.

Наразі рятувальники ліквідовують наслідки аварії, поліція відкрила кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією передбаченою ч. 3 ст. 276 КК України (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту).

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

2 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

4 дні ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

5 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago