У Житомирській області в Коростенському районі зіткнулися легковий автомобіль і вантажівка, загинула жінка. Про це повідомили в прес-службі поліції області.
ДТП сталося 21 жовтня близько 19:00 між селами Вигів і Березівка. За кермом “ЗІЛ-130”, який перевозив ліс, знаходився 32-річний чоловік, а “КІА Carens” керував 34-річний чоловік. В результаті аварії пасажирка автомобіля “КІА”, 27-річна жителька Коростеня, отримала травми, через які загинула на місці події.
“Зараз всі обставини ДТП поліцейські з’ясовують в рамках розслідування кримінальної справи, розпочатої за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України”, – відзначили в поліції.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…