Провідник займався оральним сексом зі сплячим пасажиром

У потязі сполученням “Ужгород – Лисичанськ” провідник у вагоні займався оральним сексом зі сплячим пасажиром.

Відповідна заява була зареєстрована в поліції, повідомив журналіст Олександр Рудоманов.

“А які у вас були пригоди у поїзді? Якість та сервіс”, – написав він у Facebook та опублікував копію заяви.

Там сказано, що провідник займався сексом з пасажиром в “неприродний спосіб”. Заявник прокинувся і виявив, що працівник Укрзалізниці “робить йому мінет”. За даною заявою було порушено кримінальне провадження за статтею “хуліганство”.

У коментарях користувачі мережі іронізують над нестандартною ситуацією. Припускають, що поведінка провідника є причиною відсутності квитків на цей поїзд.

“Голубой вагон?”, “І попередньо кваліфіковані як хуліганство, а не зґвалтування”, “Могло бути гірше”, “Ось чому квитки на цей поїзд відсутні”, “Місячник підвищення рівня якості обслуговування пасажирів”.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

14 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago