Після розгрому від “Барселони” (1:5) наставник “Реала” Хулен Лопетегі попрощався з командою в зв’язку з можливою відставкою.
52-річний фахівець подякував футболістам мадридського клубу за роботу, побажав їм всього хорошого, завершивши промову словами “прощаюся з вами – на всякий випадок”, повідомляє Marca.
Раніше стало відомо, що “Реал” звільнить Хулен Лопетегі сьогодні і призначить колишнього головного тренера “Челсі” Антоніо Конте.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…