Categories: Кримінал

У Харкові в кафе двоє невідомих побили до смерті 39-річного чоловіка

Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі

В Основ’янському районі Харкова двоє невідомих жорстоко побили 39-річного чоловіка. Про це повідомляє “057.ua” з посиланням на прес-службу Нацполіції в Харківській області.

Як стало відомо, спочатку між відвідувачами кафе виникла сварка, а потім – двоє невідомих жорстоко побили 39-річного чоловіка. Від отриманих травм потерпілий помер у лікарні.

Оперативники знайшли підозрюваних. Ними виявилися двоє чоловіків 39 і 30 років. “Поліцейські встановили, що між відвідувачами виник конфлікт, який призвів до бійки”, – уточнили правоохоронці.

Слідчий відкрив кримінальну справу за ч. 2 ст. 121 КК України (навмисне тяжке тілесне ушкодження). Затриманим повідомили про підозру і заарештували. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, в червні в одному з кафе Маріуполя Донецької області за прохання надати меню українською мовою побили жінку-офіцера і підполковника Державної прикордонної служби.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago