Categories: Події

На Рівненщині загорівся дизельний тепловоз. Вогонь гасив пожежний поїзд

Біля станції Моквин Костопільського району Рівненської області загорівся тепловоз дизельного поїзда Удрицьк-Сарни-Здолбунів, у мережі показали відео.

 

 

Про це повідомляє прес-центр ДСНС.

“Прибувши на місце виклику рятувальники подали на гасіння два водяних та один повітряно-пінний стволи. О 13:45 пожежу було локалізовано, а о 14:30 повністю ліквідовано”, – йдеться у повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Рятувальники повідомляють, що до гасіння залучили три одиниці пожежної техніки, 16 співробітників особового складу ДСНС, а також пожежний поїзд зі станції міста Сарни.

Жертв внаслідок пожежі немає, правоохоронці з’ясовують причини та обставини надзвичайної ситуації.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago