Батьки із Закарпаття “забули” у поїзді двох дітей

Діти опинилися у Рівненській області.

 

 

Двох неповнолітніх, яких розшукували у Львівській області, знайшли у м. Сарни, що на Рівненщині.

Про це повідомили у відділі комунікацій поліції Львівської області.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

До працівників правоохоронних органів звернулася жителька Закарпатської області. Вона повідомила про зникнення своєї 8-річної доньки та 14-річного сина.

З’ясувалось, що діти залишились у електричці “Стрий-Львів”. Спершу батьки самостійно шукали дітей, проте згодом все ж звернулись до поліції.

Працівники правоохоронних органів розшукали неповнолітніх на вокзалі у м. Сарни Рівненської області. Вже згодом діти повернуться додому.

annashchesna

Recent Posts

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

16 години ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

4 дні ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

5 днів ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

5 днів ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

5 днів ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

7 днів ago