“Довели до гробу”: У Житомирській лікарні розгорівся скандал через смерть немовляти

На Житомирщині батьки звинувачують лікарів у смерті 6-місячного хлопчика. На думку рідних, медики не змогли правильно встановити діагноз і три тижні лікували малюка за хибною схемою.

 

 

Дитина померла у реанімації міської лікарні. Тетяна Ткаченко каже, що все почалось із застуди, якою перехворіли всі троє її дітей. Лікувалися ретельно, дотримуючись призначень сімейного лікаря.

“Усі кашляли, вилікувалися на антибіотиках. На кінець антибіотиків у нього піднімається температура. На температуру викликаємо швидку і їдемо у лікарню”, – пригадує мама. Там у малюка знайшли гостру кишкову інфекцію і поклали в стаціонар, а через три дні перевели до реанімації.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Мати каже, медики ніяк не могли поставити остаточний діагноз, і, крім кишкової інфекції, в малюка підозрювали отит та пієлонефрит. “Йому зробили три анестезії, три наркози, йому пробили вуха, йому робили переливання крові, як ставили підключицю, вони пробили йому легеню. І з того дня йому ставало все гірше і гірше”, – розповіла жінка. Через три тижні в лікарні піврічна дитина померла.

Реаніматологи переконують, що все робили за протоколом, але проти сепсису виявилися безсилі. Саме його медики вважають причиною смерті немовляти. “Важке захворювання сепсис імунодифіциту. Дитина не раз оглядалася консиліумом лікарів, було призначено лікування. На жаль, при такому діагнозі 50 відсотків летальності”, – каже завідувач відділення інтенсивної терапії Житомирської міської лікарні Володимир Мадзигон. Мама лікарів звинувачує:

“Довели до гробу! У нього був пронос, можливо, зубки йшли, від банальної простуди поставили діагноз сепсис”. Тетяна каже, ще коли малюка шпиталізували, просила доправити дитину до Києва, але лікарі відмовлялися. “Не було потреби на той момент”, – пояснює Мадзигон. Тепер розслідувати смерть малюка має комісія міського управління охорони здоров’я. Лікарів на час її роботи не відсторонили, оскільки чиновники, ще до завершення розслідування, певні – медики не винні.

“Це ж не перші випадки, ви розумієте, це життя. Лікарі все робили правильно, зараз емоції, це зрозуміло”, – вважає начальник Житомирського міського управління охорони здоров’я Марія Місюрова.

annashchesna

Recent Posts

Вже з 1 січня: робота дитячих садків повністю зміниться – до чого готуватись батькам

Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…

10 години ago

Бідні пенсіонери: держава змусить повернути частину пенсій – постраждають найнебагатіші

Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…

11 години ago

Ось це “подарунок” під ялинку: на початку 2025 року жорстко зменшать мобілізаційний вік

Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…

12 години ago

У ТЦК розповіли, як відстежують ухилянтів: підписуються спеціально

Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…

12 години ago

На заході України п’яний чоловік у чужому будинку зарізав знайомого

Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…

13 години ago

Для чого оцінки на кожному уроці? Вчителі назвали переваги і недоліки нової системи оцінювання 5–9-х класів

Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…

14 години ago