У Черкасах на вулиці Олени Теліги сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Черкаської області.
За інформацією правоохоронців, водій вантажівки “DAF” не впорався з керуванням під час виконання маневру на перехресті з круговим рухом та врізався у бордюр. Патрульні, які власне і стали свідками ДТП, почали надавати водієві допомогу. На щастя, той не постраждав.
Під час спілкування з чоловіком правоохоронці відчули запах алкоголю. Коли водій пройшов обстеження в Черкаському наркодиспансері, було встановлено, що рівень вмісту алкоголю в його організмі перевищений у дев’ять разів та становить 1,8 проміле. Крім того, черкащанин керував транспортом без жодних документів.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…