В Одесі чоловік по-звірячому побив свою 30-річну співмешканку. Нелюд бив жінку гантелею по обличчю. Тепер у неї – струс мозку і закрита черепно-мозкова травма.
Жінка лежить у лікарні, повідомляє місцева поліція. Нещасна пояснила, що душогуб накинувся на неї несподівано і без будь-якої причини почав агресивно поводитися, після чого схопив гантель і став наносити удари їй в обличчя.
41-річний тиран має іноземне громадянство. Пояснювати поведінки не побажав, на нього завели кримінальну справу, за підсумками якої забіяка може сісти у в’язницю на 8 років. На фото – затриманий:
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…