Categories: Економіка

Арешт з рахунків “Укргазбанку” зняли

Вищий господарський суд України сьогодні, 3-го серпня, зняв арешт з рахунків ДП «Укргазбанк». Про це повідомили у фінансовій організації, передає replyua.net.

«Сьогодні, 3 серпня 2016 року Вищим господарським судом України було скасовано злочинний намір заволодіння бюджетними коштами за допомогою арешту рахунків «Укргазбанку», – зазначається у інформаційному листі. Таким чином рішення Апеляційного господарського суду міста Київ від 29 червня цього року, відповідно до поданої заяви підприємства, Вищим господарським судом було скасовано арешт коштів «Укргазбанку».

«Отже, завдяки зусиллям Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економічного розвитку було зупинено злочинний задум заволодіти державними коштами в розмірі майже 160 мільйонів гривень», – наголосили у прес-центрі. Як раніше зазначалося, Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки «Укргазбанку».

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago