Categories: Здоров'я

Масове отруєння у військовій частині на Київщині: 20 солдат перебувають у госпіталі

Військовослужбовці строкової служби однієї з військових частин Київської області звернулися в медпункт зі скаргами на стан здоров’я. Солдатам встановили попередній діагноз – гастроентероколіт та відправили їх до «Головного військового клінічного госпіталю». Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

 

 

Зазначається, що військовослужбовці скаржилися на біль в шлунку та субфебрильну температуру. Лікарі у госпіталі підтвердили діагноз та надають солдатам усю необхідну медичну допомогу.

Військова прокуратура Київського гарнізону контролює проведення службового розслідування за фактом захворювання військовослужбовців. За результатами розслідування буде здійснено відповідне реагування, а винні посадові особи будуть притягнуті до передбаченої законом відповідальності.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

Стань на захист України — обирай шлях сильних! 💪🇺🇦

🔥 Україна потребує сильних і сміливих! Ти молодий, рішучий і готовий брати відповідальність за своє…

3 години ago

“Азов” оголошує набір добровольців за програмою “Контракт 18-24”

Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…

3 дні ago

38-а бригада морської піхоти: Стань героєм, якого боїться ворог!

Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…

3 дні ago

Добровільна служба за контрактом для молоді: Вигідні умови, соціальні гарантії та стабільний дохід на 1 рік!

Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…

4 дні ago

«Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — заклик Героя України Івана Чорного

🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…

4 дні ago

20 мільйонів штрафу: НБУ застосував санкції до банку Порошенка за відмивання коштів

Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…

5 днів ago