Через браконьєрство, яке впливає не тільки на чисельність тварин, але ще й певним чином на еволюцію, близько однієї третини африканських слонів стали народжуватися без бивнів.
У Мозамбіку дослідники прагнуть зрозуміти генетику слонів, народжених без бивнів, і наслідки цього. Якщо раніше таке відбувалося у 2-3% випадків, то тепер близько третини тварин народжується без цього важливого засобу захисту. А за останні 20 років із 200 самок слонів у Південній Африці, що знаходяться під наглядом, 98% не відростили бивні, пише Платформа.
На думку дослідників, у всьому винні браконьєри, які попри заборону в країнах Азії та Африки продовжують незаконно торгувати бивнями. Крім різноманітних прикрас із них роблять порошок – люди вірять в його магічні та цілющі сили. «Браконьєрство має сильний вплив не тільки з точки зору чисельності, але і з точки зору еволюції», – стверджує експерт по роботі зі слонами Джеймс Пул.
На даному етапі дослідники продовжують вивчати ситуацію, але вже ясно, що відсутність бивнів позначиться не тільки на житті слонів, але й на всій екосистемі їхнього проживання.
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…