Через браконьєрство, яке впливає не тільки на чисельність тварин, але ще й певним чином на еволюцію, близько однієї третини африканських слонів стали народжуватися без бивнів.
У Мозамбіку дослідники прагнуть зрозуміти генетику слонів, народжених без бивнів, і наслідки цього. Якщо раніше таке відбувалося у 2-3% випадків, то тепер близько третини тварин народжується без цього важливого засобу захисту. А за останні 20 років із 200 самок слонів у Південній Африці, що знаходяться під наглядом, 98% не відростили бивні, пише Платформа.
На думку дослідників, у всьому винні браконьєри, які попри заборону в країнах Азії та Африки продовжують незаконно торгувати бивнями. Крім різноманітних прикрас із них роблять порошок – люди вірять в його магічні та цілющі сили. «Браконьєрство має сильний вплив не тільки з точки зору чисельності, але і з точки зору еволюції», – стверджує експерт по роботі зі слонами Джеймс Пул.
На даному етапі дослідники продовжують вивчати ситуацію, але вже ясно, що відсутність бивнів позначиться не тільки на житті слонів, але й на всій екосистемі їхнього проживання.
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…
Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…